دستاوردهای چت بات “Intercome” برای “Anymail Finder”

Anymail Finder  ، پایگاهی است برای یافتن ایمیل هایی که کاربران در جست جوی آنها هستند .

دستاوردهای چت بات Intercome

  • 1 نفر از هر 3 کاربر ، پیش از انتخاب از چت بات استفاده می کند .
  • 9 نفر از هر 10 مشتری پر و پاقرص ، پیش از انتخاب از چت بات استفاده می کنند .
  • حدود 60 درصد درآمدهای شرکت از طریق چت بات کسب می شود .
  • در نخستین ماه استفاده از چت بات ، میانگین زمان پاسخگویی ، 3 دقیقه بوده است .

 

در سال 2017 ، دکتر پاردیپ کولار ، مطلبی در وبلاگ Upscope منتشر کرد که مخاطبان را شگفت زده کرد ؛ او ابتدا توضیح می دهد که کاربرد این پایگاه چیست . ” برای راه اندازی یک بازاریابی نفر به نفر ، Anymail Finder برقرار کننده ارتباطی میان فروش ، بازاریابی و پشتیبانی است . آنها به چند پرسش مشابه ، بارها و بارها از طریق ایمیل پاسخ می دهند . ”

چت باتی که  Intercom در اختیار Anymail Finder  قرار داد ، به این تیم کمک می کند تا یک تیم پشتیبانی استاندارد و مجهز به نظر برسد . چرا که با توجه به تکرار سوالات ، می تواند در اسرع وقت به پرسش ها پاسخ دهد .

پاردیپ کولار می گوید : ” چندین سوال مشابه در پنجره چت ظاهر می شود و این سوالات معمولا مضامینی مشابه “شما چه تفاوتی با رقبا و همتایان خود دارید ؟”  یا  “چگونه فایل را آپلود کنم ؟” می باشند .”

در مواجهه با این پدیده ، پاردیپ و همکارانش پیام های جزئی تری نوشتند که این سوالات پر تکرار را پاسخ داد . سپس این پیام ها را در بخش پاسخ های آماده و پیام های خودکار گنجاندند . بازدیدکنندگان وب سایت بسته به صفحه ای که وارد شدند ، با یکی از پیام های خودکار که مربوط به آن صفحه است ، رو به رو می شدند .

 

یکی از مکالمات چت بات که پیام های مکرر را پیشنهاد می دهد

یکی از مکالمات چت بات که پیام های مکرر را پیشنهاد می دهد

هنگامی که یک بازدیدکننده به یک پیام خودکار پاسخ دهد ، اپراتور یک آگهی دریافت می کند و می تواند به هر درخواست به سرعت پاسخ دهد . پاسخ های پیش نوشته ی Anymail Finder نسبت به سوالات مکرر به آنها امکان می دهد در عرض چند ثانیه ، به عمده سوالات پاسخ دهد .

در نهایت ، استفاده از چت بات ، میانگین سرعت پاسخگویی را به 3 دقیقه رساند . این آمار نشان دهنده ی پیشرفتی بی سابقه در عملکرد این پایگاه است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *